Eskişehir

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Eskişehir Granit

Eskişehir Granit , Eskişehir granit taşı , Eskişehir granit küp taşı , Eskişehir granit küp taş Eskişehir granit bordür taşı , Eskişehir granit plak taşı , Eskişehir granit plaka , Eskişehir granit oluk taşı , Eskişehir granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Eskişehir Bazalt Taşı


Eskişehir bazalt , Eskişehir bazalt taşı , Eskişehir bazalt küp taşı , Eskişehir bazalt plak taşı , Eskişehir bazalt plaka taşı , Eskişehir bazalt bordür taşı , Eskişehir bazalt oluk taşı , Eskişehir bazalt patlatma taşı , Eskişehir doğal bazalt taşı , cilalı Eskişehir bazalt taşı , Eskişehir patineli Eskişehir bazalt taşı , fırçalı Eskişehir bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Traverten Taşı


Eskişehir traverten, Eskişehir traverten taşı , Eskişehir traverten mermer Eskişehir Traverten Patlatma Eskişehir Traverten eskitme Eskişehir traverten tamburlu taş Eskişehir açık traverten Eskişehir traverten taşı , kaplama Eskişehir traverten taşı , yer döşeme Eskişehir traverten taşı , dekor Eskişehir traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Eskişehir kayrak , Eskişehir kayrak taşı , Eskişehir doğal kayrak taşı , Eskişehir ebatlı kayrak taşı , Eskişehir Bodrum kayrak taşı , Eskişehir Muğla kayrak taşı , Eskişehir Eskişehir Kayrak Taşı , Eskişehir sarı kayrak taşı , Eskişehir siyah kayrak taşı ve Eskişehir Eskişehir Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Eskişehir Andezit Taşı

Eskişehir andezit , Eskişehir andezit taşı , Eskişehir andezit plak taşı , Eskişehir andezit plaka taşı , Eskişehir anezit bordür taşı , Eskişehir andezit oluk taşı , Eskişehir andezit küp taşı , Eskişehir andezit küp taş Eskişehir andezit çarpma taş Eskişehir andezit mucartalı döşeme taşı , Eskişehir andezit patlatma Eskişehir andezit sütun Eskişehir andezit Eskişehir taşı , Eskişehir andezit gir plak taşı , Eskişehir andezit taşı gül kurusu ,

Eskişehir Dere Taşı


Eskişehir dere taşı , Eskişehir doğal dere taşı , Eskişehir dere çakıl taşı , Eskişehir beyaz dere taşı , Eskişehir gri dere taşı , Eskişehir sarı dere taşı , Eskişehir karışık dere taşı , bordo Eskişehir dere taşı , yassı Eskişehir dere çakıl taşı ,

Eskişehir Dolaomit Taşı


Eskişehir dolomit , Eskişehir dolamit taşı , Eskişehir dolomit taşı , beyaz Eskişehir dolomit taşı , siyah Eskişehir dolomit taşı , Eskişehir gri Eskişehir dolomit taşı ,

Eskişehir Podima Taşı


Eskişehir Podima , Eskişehir podima taşı , Eskişehir podima çakıl taşı , Eskişehir podima çakıl taşları , Eskişehir podima taşı fiyatı ve Eskişehir podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Eskişehir Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Eskişehir boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı