Erzurum

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Erzurum Granit

Erzurum Granit , Erzurum granit taşı , Erzurum granit küp taşı , Erzurum granit küp taş Erzurum granit bordür taşı , Erzurum granit plak taşı , Erzurum granit plaka , Erzurum granit oluk taşı , Erzurum granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Erzurum Bazalt Taşı


Erzurum bazalt , Erzurum bazalt taşı , Erzurum bazalt küp taşı , Erzurum bazalt plak taşı , Erzurum bazalt plaka taşı , Erzurum bazalt bordür taşı , Erzurum bazalt oluk taşı , Erzurum bazalt patlatma taşı , Erzurum doğal bazalt taşı , cilalı Erzurum bazalt taşı , Erzurum patineli Erzurum bazalt taşı , fırçalı Erzurum bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Erzurum Traverten Taşı


Erzurum traverten, Erzurum traverten taşı , Erzurum traverten mermer Erzurum Traverten Patlatma Erzurum Traverten eskitme Erzurum traverten tamburlu taş Erzurum açık traverten Erzurum traverten taşı , kaplama Erzurum traverten taşı , yer döşeme Erzurum traverten taşı , dekor Erzurum traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Erzurum kayrak , Erzurum kayrak taşı , Erzurum doğal kayrak taşı , Erzurum ebatlı kayrak taşı , Erzurum Bodrum kayrak taşı , Erzurum Muğla kayrak taşı , Erzurum Erzurum Kayrak Taşı , Erzurum sarı kayrak taşı , Erzurum siyah kayrak taşı ve Erzurum Erzurum Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Erzurum Andezit Taşı

Erzurum andezit , Erzurum andezit taşı , Erzurum andezit plak taşı , Erzurum andezit plaka taşı , Erzurum anezit bordür taşı , Erzurum andezit oluk taşı , Erzurum andezit küp taşı , Erzurum andezit küp taş Erzurum andezit çarpma taş Erzurum andezit mucartalı döşeme taşı , Erzurum andezit patlatma Erzurum andezit sütun Erzurum andezit Erzurum taşı , Erzurum andezit gir plak taşı , Erzurum andezit taşı gül kurusu ,

Erzurum Dere Taşı


Erzurum dere taşı , Erzurum doğal dere taşı , Erzurum dere çakıl taşı , Erzurum beyaz dere taşı , Erzurum gri dere taşı , Erzurum sarı dere taşı , Erzurum karışık dere taşı , bordo Erzurum dere taşı , yassı Erzurum dere çakıl taşı ,

Erzurum Dolaomit Taşı


Erzurum dolomit , Erzurum dolamit taşı , Erzurum dolomit taşı , beyaz Erzurum dolomit taşı , siyah Erzurum dolomit taşı , Erzurum gri Erzurum dolomit taşı ,

Erzurum Podima Taşı


Erzurum Podima , Erzurum podima taşı , Erzurum podima çakıl taşı , Erzurum podima çakıl taşları , Erzurum podima taşı fiyatı ve Erzurum podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Erzurum Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Erzurum boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı