Erzincan

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Erzincan Granit

Erzincan Granit , Erzincan granit taşı , Erzincan granit küp taşı , Erzincan granit küp taş Erzincan granit bordür taşı , Erzincan granit plak taşı , Erzincan granit plaka , Erzincan granit oluk taşı , Erzincan granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Erzincan Bazalt Taşı


Erzincan bazalt , Erzincan bazalt taşı , Erzincan bazalt küp taşı , Erzincan bazalt plak taşı , Erzincan bazalt plaka taşı , Erzincan bazalt bordür taşı , Erzincan bazalt oluk taşı , Erzincan bazalt patlatma taşı , Erzincan doğal bazalt taşı , cilalı Erzincan bazalt taşı , Erzincan patineli Erzincan bazalt taşı , fırçalı Erzincan bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Erzincan Traverten Taşı


Erzincan traverten, Erzincan traverten taşı , Erzincan traverten mermer Erzincan Traverten Patlatma Erzincan Traverten eskitme Erzincan traverten tamburlu taş Erzincan açık traverten Erzincan traverten taşı , kaplama Erzincan traverten taşı , yer döşeme Erzincan traverten taşı , dekor Erzincan traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Erzincan kayrak , Erzincan kayrak taşı , Erzincan doğal kayrak taşı , Erzincan ebatlı kayrak taşı , Erzincan Bodrum kayrak taşı , Erzincan Muğla kayrak taşı , Erzincan Erzincan Kayrak Taşı , Erzincan sarı kayrak taşı , Erzincan siyah kayrak taşı ve Erzincan Erzincan Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Erzincan Andezit Taşı

Erzincan andezit , Erzincan andezit taşı , Erzincan andezit plak taşı , Erzincan andezit plaka taşı , Erzincan anezit bordür taşı , Erzincan andezit oluk taşı , Erzincan andezit küp taşı , Erzincan andezit küp taş Erzincan andezit çarpma taş Erzincan andezit mucartalı döşeme taşı , Erzincan andezit patlatma Erzincan andezit sütun Erzincan andezit Erzincan taşı , Erzincan andezit gir plak taşı , Erzincan andezit taşı gül kurusu ,

Erzincan Dere Taşı


Erzincan dere taşı , Erzincan doğal dere taşı , Erzincan dere çakıl taşı , Erzincan beyaz dere taşı , Erzincan gri dere taşı , Erzincan sarı dere taşı , Erzincan karışık dere taşı , bordo Erzincan dere taşı , yassı Erzincan dere çakıl taşı ,

Erzincan Dolaomit Taşı


Erzincan dolomit , Erzincan dolamit taşı , Erzincan dolomit taşı , beyaz Erzincan dolomit taşı , siyah Erzincan dolomit taşı , Erzincan gri Erzincan dolomit taşı ,

Erzincan Podima Taşı


Erzincan Podima , Erzincan podima taşı , Erzincan podima çakıl taşı , Erzincan podima çakıl taşları , Erzincan podima taşı fiyatı ve Erzincan podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Erzincan Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Erzincan boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı