Edremit

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Edremit Granit

Edremit Granit , Edremit granit taşı , Edremit granit küp taşı , Edremit granit küp taş Edremit granit bordür taşı , Edremit granit plak taşı , Edremit granit plaka , Edremit granit oluk taşı , Edremit granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Edremit Bazalt Taşı


Edremit bazalt , Edremit bazalt taşı , Edremit bazalt küp taşı , Edremit bazalt plak taşı , Edremit bazalt plaka taşı , Edremit bazalt bordür taşı , Edremit bazalt oluk taşı , Edremit bazalt patlatma taşı , Edremit doğal bazalt taşı , cilalı Edremit bazalt taşı , Edremit patineli Edremit bazalt taşı , fırçalı Edremit bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Edremit Traverten Taşı


Edremit traverten, Edremit traverten taşı , Edremit traverten mermer Edremit Traverten Patlatma Edremit Traverten eskitme Edremit traverten tamburlu taş Edremit açık traverten Edremit traverten taşı , kaplama Edremit traverten taşı , yer döşeme Edremit traverten taşı , dekor Edremit traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Edremit kayrak , Edremit kayrak taşı , Edremit doğal kayrak taşı , Edremit ebatlı kayrak taşı , Edremit Bodrum kayrak taşı , Edremit Muğla kayrak taşı , Edremit Edremit Kayrak Taşı , Edremit sarı kayrak taşı , Edremit siyah kayrak taşı ve Edremit Edremit Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Edremit Andezit Taşı

Edremit andezit , Edremit andezit taşı , Edremit andezit plak taşı , Edremit andezit plaka taşı , Edremit anezit bordür taşı , Edremit andezit oluk taşı , Edremit andezit küp taşı , Edremit andezit küp taş Edremit andezit çarpma taş Edremit andezit mucartalı döşeme taşı , Edremit andezit patlatma Edremit andezit sütun Edremit andezit Edremit taşı , Edremit andezit gir plak taşı , Edremit andezit taşı gül kurusu ,

Edremit Dere Taşı


Edremit dere taşı , Edremit doğal dere taşı , Edremit dere çakıl taşı , Edremit beyaz dere taşı , Edremit gri dere taşı , Edremit sarı dere taşı , Edremit karışık dere taşı , bordo Edremit dere taşı , yassı Edremit dere çakıl taşı ,

Edremit Dolaomit Taşı


Edremit dolomit , Edremit dolamit taşı , Edremit dolomit taşı , beyaz Edremit dolomit taşı , siyah Edremit dolomit taşı , Edremit gri Edremit dolomit taşı ,

Edremit Podima Taşı


Edremit Podima , Edremit podima taşı , Edremit podima çakıl taşı , Edremit podima çakıl taşları , Edremit podima taşı fiyatı ve Edremit podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Edremit Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Edremit boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı