Edirne

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Edirne Granit

Edirne Granit , Edirne granit taşı , Edirne granit küp taşı , Edirne granit küp taş Edirne granit bordür taşı , Edirne granit plak taşı , Edirne granit plaka , Edirne granit oluk taşı , Edirne granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Edirne Bazalt Taşı


Edirne bazalt , Edirne bazalt taşı , Edirne bazalt küp taşı , Edirne bazalt plak taşı , Edirne bazalt plaka taşı , Edirne bazalt bordür taşı , Edirne bazalt oluk taşı , Edirne bazalt patlatma taşı , Edirne doğal bazalt taşı , cilalı Edirne bazalt taşı , Edirne patineli Edirne bazalt taşı , fırçalı Edirne bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Edirne Traverten Taşı


Edirne traverten, Edirne traverten taşı , Edirne traverten mermer Edirne Traverten Patlatma Edirne Traverten eskitme Edirne traverten tamburlu taş Edirne açık traverten Edirne traverten taşı , kaplama Edirne traverten taşı , yer döşeme Edirne traverten taşı , dekor Edirne traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Edirne kayrak , Edirne kayrak taşı , Edirne doğal kayrak taşı , Edirne ebatlı kayrak taşı , Edirne Bodrum kayrak taşı , Edirne Muğla kayrak taşı , Edirne Edirne Kayrak Taşı , Edirne sarı kayrak taşı , Edirne siyah kayrak taşı ve Edirne Edirne Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Edirne Andezit Taşı

Edirne andezit , Edirne andezit taşı , Edirne andezit plak taşı , Edirne andezit plaka taşı , Edirne anezit bordür taşı , Edirne andezit oluk taşı , Edirne andezit küp taşı , Edirne andezit küp taş Edirne andezit çarpma taş Edirne andezit mucartalı döşeme taşı , Edirne andezit patlatma Edirne andezit sütun Edirne andezit Edirne taşı , Edirne andezit gir plak taşı , Edirne andezit taşı gül kurusu ,

Edirne Dere Taşı


Edirne dere taşı , Edirne doğal dere taşı , Edirne dere çakıl taşı , Edirne beyaz dere taşı , Edirne gri dere taşı , Edirne sarı dere taşı , Edirne karışık dere taşı , bordo Edirne dere taşı , yassı Edirne dere çakıl taşı ,

Edirne Dolaomit Taşı


Edirne dolomit , Edirne dolamit taşı , Edirne dolomit taşı , beyaz Edirne dolomit taşı , siyah Edirne dolomit taşı , Edirne gri Edirne dolomit taşı ,

Edirne Podima Taşı


Edirne Podima , Edirne podima taşı , Edirne podima çakıl taşı , Edirne podima çakıl taşları , Edirne podima taşı fiyatı ve Edirne podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Edirne Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Edirne boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı