Düzce

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Düzce Granit

Düzce Granit , Düzce granit taşı , Düzce granit küp taşı , Düzce granit küp taş Düzce granit bordür taşı , Düzce granit plak taşı , Düzce granit plaka , Düzce granit oluk taşı , Düzce granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Düzce Bazalt Taşı


Düzce bazalt , Düzce bazalt taşı , Düzce bazalt küp taşı , Düzce bazalt plak taşı , Düzce bazalt plaka taşı , Düzce bazalt bordür taşı , Düzce bazalt oluk taşı , Düzce bazalt patlatma taşı , Düzce doğal bazalt taşı , cilalı Düzce bazalt taşı , Düzce patineli Düzce bazalt taşı , fırçalı Düzce bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Düzce Traverten Taşı


Düzce traverten, Düzce traverten taşı , Düzce traverten mermer Düzce Traverten Patlatma Düzce Traverten eskitme Düzce traverten tamburlu taş Düzce açık traverten Düzce traverten taşı , kaplama Düzce traverten taşı , yer döşeme Düzce traverten taşı , dekor Düzce traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Düzce kayrak , Düzce kayrak taşı , Düzce doğal kayrak taşı , Düzce ebatlı kayrak taşı , Düzce Bodrum kayrak taşı , Düzce Muğla kayrak taşı , Düzce Düzce Kayrak Taşı , Düzce sarı kayrak taşı , Düzce siyah kayrak taşı ve Düzce Düzce Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Düzce Andezit Taşı

Düzce andezit , Düzce andezit taşı , Düzce andezit plak taşı , Düzce andezit plaka taşı , Düzce anezit bordür taşı , Düzce andezit oluk taşı , Düzce andezit küp taşı , Düzce andezit küp taş Düzce andezit çarpma taş Düzce andezit mucartalı döşeme taşı , Düzce andezit patlatma Düzce andezit sütun Düzce andezit Düzce taşı , Düzce andezit gir plak taşı , Düzce andezit taşı gül kurusu ,

Düzce Dere Taşı


Düzce dere taşı , Düzce doğal dere taşı , Düzce dere çakıl taşı , Düzce beyaz dere taşı , Düzce gri dere taşı , Düzce sarı dere taşı , Düzce karışık dere taşı , bordo Düzce dere taşı , yassı Düzce dere çakıl taşı ,

Düzce Dolaomit Taşı


Düzce dolomit , Düzce dolamit taşı , Düzce dolomit taşı , beyaz Düzce dolomit taşı , siyah Düzce dolomit taşı , Düzce gri Düzce dolomit taşı ,

Düzce Podima Taşı


Düzce Podima , Düzce podima taşı , Düzce podima çakıl taşı , Düzce podima çakıl taşları , Düzce podima taşı fiyatı ve Düzce podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Düzce Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Düzce boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı