Diyarbakır

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Diyarbakır Granit

Diyarbakır Granit , Diyarbakır granit taşı , Diyarbakır granit küp taşı , Diyarbakır granit küp taş Diyarbakır granit bordür taşı , Diyarbakır granit plak taşı , Diyarbakır granit plaka , Diyarbakır granit oluk taşı , Diyarbakır granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Diyarbakır Bazalt Taşı


Diyarbakır bazalt , Diyarbakır bazalt taşı , Diyarbakır bazalt küp taşı , Diyarbakır bazalt plak taşı , Diyarbakır bazalt plaka taşı , Diyarbakır bazalt bordür taşı , Diyarbakır bazalt oluk taşı , Diyarbakır bazalt patlatma taşı , Diyarbakır doğal bazalt taşı , cilalı Diyarbakır bazalt taşı , Diyarbakır patineli Diyarbakır bazalt taşı , fırçalı Diyarbakır bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır Traverten Taşı


Diyarbakır traverten, Diyarbakır traverten taşı , Diyarbakır traverten mermer Diyarbakır Traverten Patlatma Diyarbakır Traverten eskitme Diyarbakır traverten tamburlu taş Diyarbakır açık traverten Diyarbakır traverten taşı , kaplama Diyarbakır traverten taşı , yer döşeme Diyarbakır traverten taşı , dekor Diyarbakır traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Diyarbakır kayrak , Diyarbakır kayrak taşı , Diyarbakır doğal kayrak taşı , Diyarbakır ebatlı kayrak taşı , Diyarbakır Bodrum kayrak taşı , Diyarbakır Muğla kayrak taşı , Diyarbakır Diyarbakır Kayrak Taşı , Diyarbakır sarı kayrak taşı , Diyarbakır siyah kayrak taşı ve Diyarbakır Diyarbakır Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Diyarbakır Andezit Taşı

Diyarbakır andezit , Diyarbakır andezit taşı , Diyarbakır andezit plak taşı , Diyarbakır andezit plaka taşı , Diyarbakır anezit bordür taşı , Diyarbakır andezit oluk taşı , Diyarbakır andezit küp taşı , Diyarbakır andezit küp taş Diyarbakır andezit çarpma taş Diyarbakır andezit mucartalı döşeme taşı , Diyarbakır andezit patlatma Diyarbakır andezit sütun Diyarbakır andezit Diyarbakır taşı , Diyarbakır andezit gir plak taşı , Diyarbakır andezit taşı gül kurusu ,

Diyarbakır Dere Taşı


Diyarbakır dere taşı , Diyarbakır doğal dere taşı , Diyarbakır dere çakıl taşı , Diyarbakır beyaz dere taşı , Diyarbakır gri dere taşı , Diyarbakır sarı dere taşı , Diyarbakır karışık dere taşı , bordo Diyarbakır dere taşı , yassı Diyarbakır dere çakıl taşı ,

Diyarbakır Dolaomit Taşı


Diyarbakır dolomit , Diyarbakır dolamit taşı , Diyarbakır dolomit taşı , beyaz Diyarbakır dolomit taşı , siyah Diyarbakır dolomit taşı , Diyarbakır gri Diyarbakır dolomit taşı ,

Diyarbakır Podima Taşı


Diyarbakır Podima , Diyarbakır podima taşı , Diyarbakır podima çakıl taşı , Diyarbakır podima çakıl taşları , Diyarbakır podima taşı fiyatı ve Diyarbakır podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Diyarbakır Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Diyarbakır boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı