DERE TAŞI

 

Dere Taşı


Dere Taşı, Ülkemiz akarsu yatakları konumunda oldukça zengin bir menüye sahiptir. Bir çok şirket dere taşı satışı ile her geçen gün bir emektar insanlara kazanç kapısı sağlamıştır. Şirketimiz siz değerli müşterilerine Dere Taşı, Dolamit Taşı , Podima Taşı gibi vb bir çok dere taşı temini ve uygulama hizmeti vermektedir. Dere Taşları beyaz, siyah, füme, gri, sarı, yeşil, mor, mavi ve kırmızı gibi vb bir çok renkleri ile projelerde gerek sade gerekse karışık renkli olarak kullanılmaktadır.


Dere Çakıl Taşı

 

Dere Çakıl Taşı, Dere çakıl taşı farklı renk ve ölçülerde yapılarımıza farklılık katmaktadır. Dere Taşı ürünleri arasında yer alan dere çakılı, yer döşeme projelerinde değişik değişik figür, peyzaj projelerinde ise peyzaj taşı olarak bol miktarda kullanılmaktadır.


Dere Taşı Ölçüleri

 

Dere Taşı Ölçüleri, Dere taşı ürünleri 1*3 - 3*5 - 4*6 - 6*8 - 8*10 - 10*20 - 20*50 cm gibi ölçülerde ebatları vardır. Dere taşı ölçüleri arasında en çok kullanılan ebatı 3*5 cm dir.


Dere Taşı Fiyatları

 

Dere Fiyatları Taşı, Dere taşı fiyatları 1*3 - 3*5 - 4*6 - 6*8 - 8*10 - 10*20 - 20*50 cm gibi ölçüler arasında fiyatı en uygun ölçü ve model fiyatı 3*5cm olanıdır.

DERE TAŞI MODEL