Denizli

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Denizli Granit

Denizli Granit , Denizli granit taşı , Denizli granit küp taşı , Denizli granit küp taş Denizli granit bordür taşı , Denizli granit plak taşı , Denizli granit plaka , Denizli granit oluk taşı , Denizli granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Denizli Bazalt Taşı


Denizli bazalt , Denizli bazalt taşı , Denizli bazalt küp taşı , Denizli bazalt plak taşı , Denizli bazalt plaka taşı , Denizli bazalt bordür taşı , Denizli bazalt oluk taşı , Denizli bazalt patlatma taşı , Denizli doğal bazalt taşı , cilalı Denizli bazalt taşı , Denizli patineli Denizli bazalt taşı , fırçalı Denizli bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Denizli Traverten Taşı


Denizli traverten, Denizli traverten taşı , Denizli traverten mermer Denizli Traverten Patlatma Denizli Traverten eskitme Denizli traverten tamburlu taş Denizli açık traverten Denizli traverten taşı , kaplama Denizli traverten taşı , yer döşeme Denizli traverten taşı , dekor Denizli traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Denizli kayrak , Denizli kayrak taşı , Denizli doğal kayrak taşı , Denizli ebatlı kayrak taşı , Denizli Bodrum kayrak taşı , Denizli Muğla kayrak taşı , Denizli Denizli Kayrak Taşı , Denizli sarı kayrak taşı , Denizli siyah kayrak taşı ve Denizli Denizli Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Denizli Andezit Taşı

Denizli andezit , Denizli andezit taşı , Denizli andezit plak taşı , Denizli andezit plaka taşı , Denizli anezit bordür taşı , Denizli andezit oluk taşı , Denizli andezit küp taşı , Denizli andezit küp taş Denizli andezit çarpma taş Denizli andezit mucartalı döşeme taşı , Denizli andezit patlatma Denizli andezit sütun Denizli andezit Denizli taşı , Denizli andezit gir plak taşı , Denizli andezit taşı gül kurusu ,

Denizli Dere Taşı


Denizli dere taşı , Denizli doğal dere taşı , Denizli dere çakıl taşı , Denizli beyaz dere taşı , Denizli gri dere taşı , Denizli sarı dere taşı , Denizli karışık dere taşı , bordo Denizli dere taşı , yassı Denizli dere çakıl taşı ,

Denizli Dolaomit Taşı


Denizli dolomit , Denizli dolamit taşı , Denizli dolomit taşı , beyaz Denizli dolomit taşı , siyah Denizli dolomit taşı , Denizli gri Denizli dolomit taşı ,

Denizli Podima Taşı


Denizli Podima , Denizli podima taşı , Denizli podima çakıl taşı , Denizli podima çakıl taşları , Denizli podima taşı fiyatı ve Denizli podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Denizli Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Denizli boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı