Çorum

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Çorum Granit

Çorum Granit , Çorum granit taşı , Çorum granit küp taşı , Çorum granit küp taş Çorum granit bordür taşı , Çorum granit plak taşı , Çorum granit plaka , Çorum granit oluk taşı , Çorum granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Çorum Bazalt Taşı


Çorum bazalt , Çorum bazalt taşı , Çorum bazalt küp taşı , Çorum bazalt plak taşı , Çorum bazalt plaka taşı , Çorum bazalt bordür taşı , Çorum bazalt oluk taşı , Çorum bazalt patlatma taşı , Çorum doğal bazalt taşı , cilalı Çorum bazalt taşı , Çorum patineli Çorum bazalt taşı , fırçalı Çorum bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Çorum Traverten Taşı


Çorum traverten, Çorum traverten taşı , Çorum traverten mermer Çorum Traverten Patlatma Çorum Traverten eskitme Çorum traverten tamburlu taş Çorum açık traverten Çorum traverten taşı , kaplama Çorum traverten taşı , yer döşeme Çorum traverten taşı , dekor Çorum traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Çorum kayrak , Çorum kayrak taşı , Çorum doğal kayrak taşı , Çorum ebatlı kayrak taşı , Çorum Bodrum kayrak taşı , Çorum Muğla kayrak taşı , Çorum Çorum Kayrak Taşı , Çorum sarı kayrak taşı , Çorum siyah kayrak taşı ve Çorum Çorum Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Çorum Andezit Taşı

Çorum andezit , Çorum andezit taşı , Çorum andezit plak taşı , Çorum andezit plaka taşı , Çorum anezit bordür taşı , Çorum andezit oluk taşı , Çorum andezit küp taşı , Çorum andezit küp taş Çorum andezit çarpma taş Çorum andezit mucartalı döşeme taşı , Çorum andezit patlatma Çorum andezit sütun Çorum andezit Çorum taşı , Çorum andezit gir plak taşı , Çorum andezit taşı gül kurusu ,

Çorum Dere Taşı


Çorum dere taşı , Çorum doğal dere taşı , Çorum dere çakıl taşı , Çorum beyaz dere taşı , Çorum gri dere taşı , Çorum sarı dere taşı , Çorum karışık dere taşı , bordo Çorum dere taşı , yassı Çorum dere çakıl taşı ,

Çorum Dolaomit Taşı


Çorum dolomit , Çorum dolamit taşı , Çorum dolomit taşı , beyaz Çorum dolomit taşı , siyah Çorum dolomit taşı , Çorum gri Çorum dolomit taşı ,

Çorum Podima Taşı


Çorum Podima , Çorum podima taşı , Çorum podima çakıl taşı , Çorum podima çakıl taşları , Çorum podima taşı fiyatı ve Çorum podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Çorum Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Çorum boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı