Çankırı

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Çankırı Granit

Çankırı Granit , Çankırı granit taşı , Çankırı granit küp taşı , Çankırı granit küp taş Çankırı granit bordür taşı , Çankırı granit plak taşı , Çankırı granit plaka , Çankırı granit oluk taşı , Çankırı granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Çankırı Bazalt Taşı


Çankırı bazalt , Çankırı bazalt taşı , Çankırı bazalt küp taşı , Çankırı bazalt plak taşı , Çankırı bazalt plaka taşı , Çankırı bazalt bordür taşı , Çankırı bazalt oluk taşı , Çankırı bazalt patlatma taşı , Çankırı doğal bazalt taşı , cilalı Çankırı bazalt taşı , Çankırı patineli Çankırı bazalt taşı , fırçalı Çankırı bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Çankırı Traverten Taşı


Çankırı traverten, Çankırı traverten taşı , Çankırı traverten mermer Çankırı Traverten Patlatma Çankırı Traverten eskitme Çankırı traverten tamburlu taş Çankırı açık traverten Çankırı traverten taşı , kaplama Çankırı traverten taşı , yer döşeme Çankırı traverten taşı , dekor Çankırı traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Çankırı kayrak , Çankırı kayrak taşı , Çankırı doğal kayrak taşı , Çankırı ebatlı kayrak taşı , Çankırı Bodrum kayrak taşı , Çankırı Muğla kayrak taşı , Çankırı Çankırı Kayrak Taşı , Çankırı sarı kayrak taşı , Çankırı siyah kayrak taşı ve Çankırı Çankırı Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Çankırı Andezit Taşı

Çankırı andezit , Çankırı andezit taşı , Çankırı andezit plak taşı , Çankırı andezit plaka taşı , Çankırı anezit bordür taşı , Çankırı andezit oluk taşı , Çankırı andezit küp taşı , Çankırı andezit küp taş Çankırı andezit çarpma taş Çankırı andezit mucartalı döşeme taşı , Çankırı andezit patlatma Çankırı andezit sütun Çankırı andezit Çankırı taşı , Çankırı andezit gir plak taşı , Çankırı andezit taşı gül kurusu ,

Çankırı Dere Taşı


Çankırı dere taşı , Çankırı doğal dere taşı , Çankırı dere çakıl taşı , Çankırı beyaz dere taşı , Çankırı gri dere taşı , Çankırı sarı dere taşı , Çankırı karışık dere taşı , bordo Çankırı dere taşı , yassı Çankırı dere çakıl taşı ,

Çankırı Dolaomit Taşı


Çankırı dolomit , Çankırı dolamit taşı , Çankırı dolomit taşı , beyaz Çankırı dolomit taşı , siyah Çankırı dolomit taşı , Çankırı gri Çankırı dolomit taşı ,

Çankırı Podima Taşı


Çankırı Podima , Çankırı podima taşı , Çankırı podima çakıl taşı , Çankırı podima çakıl taşları , Çankırı podima taşı fiyatı ve Çankırı podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Çankırı Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Çankırı boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı