Bursa

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Bursa Granit

Bursa Granit , Bursa granit taşı , Bursa granit küp taşı , Bursa granit küp taş Bursa granit bordür taşı , Bursa granit plak taşı , Bursa granit plaka , Bursa granit oluk taşı , Bursa granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Bursa Bazalt Taşı


Bursa bazalt , Bursa bazalt taşı , Bursa bazalt küp taşı , Bursa bazalt plak taşı , Bursa bazalt plaka taşı , Bursa bazalt bordür taşı , Bursa bazalt oluk taşı , Bursa bazalt patlatma taşı , Bursa doğal bazalt taşı , cilalı Bursa bazalt taşı , Bursa patineli Bursa bazalt taşı , fırçalı Bursa bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Bursa Traverten Taşı


Bursa traverten, Bursa traverten taşı , Bursa traverten mermer Bursa Traverten Patlatma Bursa Traverten eskitme Bursa traverten tamburlu taş Bursa açık traverten Bursa traverten taşı , kaplama Bursa traverten taşı , yer döşeme Bursa traverten taşı , dekor Bursa traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Bursa kayrak , Bursa kayrak taşı , Bursa doğal kayrak taşı , Bursa ebatlı kayrak taşı , Bursa Bodrum kayrak taşı , Bursa Muğla kayrak taşı , Bursa Bursa Kayrak Taşı , Bursa sarı kayrak taşı , Bursa siyah kayrak taşı ve Bursa Bursa Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Bursa Andezit Taşı

Bursa andezit , Bursa andezit taşı , Bursa andezit plak taşı , Bursa andezit plaka taşı , Bursa anezit bordür taşı , Bursa andezit oluk taşı , Bursa andezit küp taşı , Bursa andezit küp taş Bursa andezit çarpma taş Bursa andezit mucartalı döşeme taşı , Bursa andezit patlatma Bursa andezit sütun Bursa andezit Bursa taşı , Bursa andezit gir plak taşı , Bursa andezit taşı gül kurusu ,

Bursa Dere Taşı


Bursa dere taşı , Bursa doğal dere taşı , Bursa dere çakıl taşı , Bursa beyaz dere taşı , Bursa gri dere taşı , Bursa sarı dere taşı , Bursa karışık dere taşı , bordo Bursa dere taşı , yassı Bursa dere çakıl taşı ,

Bursa Dolaomit Taşı


Bursa dolomit , Bursa dolamit taşı , Bursa dolomit taşı , beyaz Bursa dolomit taşı , siyah Bursa dolomit taşı , Bursa gri Bursa dolomit taşı ,

Bursa Podima Taşı


Bursa Podima , Bursa podima taşı , Bursa podima çakıl taşı , Bursa podima çakıl taşları , Bursa podima taşı fiyatı ve Bursa podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Bursa Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Bursa boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı