Burdur

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Burdur Granit

Burdur Granit , Burdur granit taşı , Burdur granit küp taşı , Burdur granit küp taş Burdur granit bordür taşı , Burdur granit plak taşı , Burdur granit plaka , Burdur granit oluk taşı , Burdur granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Burdur Bazalt Taşı


Burdur bazalt , Burdur bazalt taşı , Burdur bazalt küp taşı , Burdur bazalt plak taşı , Burdur bazalt plaka taşı , Burdur bazalt bordür taşı , Burdur bazalt oluk taşı , Burdur bazalt patlatma taşı , Burdur doğal bazalt taşı , cilalı Burdur bazalt taşı , Burdur patineli Burdur bazalt taşı , fırçalı Burdur bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Burdur Traverten Taşı


Burdur traverten, Burdur traverten taşı , Burdur traverten mermer Burdur Traverten Patlatma Burdur Traverten eskitme Burdur traverten tamburlu taş Burdur açık traverten Burdur traverten taşı , kaplama Burdur traverten taşı , yer döşeme Burdur traverten taşı , dekor Burdur traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Burdur kayrak , Burdur kayrak taşı , Burdur doğal kayrak taşı , Burdur ebatlı kayrak taşı , Burdur Bodrum kayrak taşı , Burdur Muğla kayrak taşı , Burdur Burdur Kayrak Taşı , Burdur sarı kayrak taşı , Burdur siyah kayrak taşı ve Burdur Burdur Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Burdur Andezit Taşı

Burdur andezit , Burdur andezit taşı , Burdur andezit plak taşı , Burdur andezit plaka taşı , Burdur anezit bordür taşı , Burdur andezit oluk taşı , Burdur andezit küp taşı , Burdur andezit küp taş Burdur andezit çarpma taş Burdur andezit mucartalı döşeme taşı , Burdur andezit patlatma Burdur andezit sütun Burdur andezit Burdur taşı , Burdur andezit gir plak taşı , Burdur andezit taşı gül kurusu ,

Burdur Dere Taşı


Burdur dere taşı , Burdur doğal dere taşı , Burdur dere çakıl taşı , Burdur beyaz dere taşı , Burdur gri dere taşı , Burdur sarı dere taşı , Burdur karışık dere taşı , bordo Burdur dere taşı , yassı Burdur dere çakıl taşı ,

Burdur Dolaomit Taşı


Burdur dolomit , Burdur dolamit taşı , Burdur dolomit taşı , beyaz Burdur dolomit taşı , siyah Burdur dolomit taşı , Burdur gri Burdur dolomit taşı ,

Burdur Podima Taşı


Burdur Podima , Burdur podima taşı , Burdur podima çakıl taşı , Burdur podima çakıl taşları , Burdur podima taşı fiyatı ve Burdur podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Burdur Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Burdur boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı