Bolu

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Bolu Granit

Bolu Granit , Bolu granit taşı , Bolu granit küp taşı , Bolu granit küp taş Bolu granit bordür taşı , Bolu granit plak taşı , Bolu granit plaka , Bolu granit oluk taşı , Bolu granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Bolu Bazalt Taşı


Bolu bazalt , Bolu bazalt taşı , Bolu bazalt küp taşı , Bolu bazalt plak taşı , Bolu bazalt plaka taşı , Bolu bazalt bordür taşı , Bolu bazalt oluk taşı , Bolu bazalt patlatma taşı , Bolu doğal bazalt taşı , cilalı Bolu bazalt taşı , Bolu patineli Bolu bazalt taşı , fırçalı Bolu bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Bolu Traverten Taşı


Bolu traverten, Bolu traverten taşı , Bolu traverten mermer Bolu Traverten Patlatma Bolu Traverten eskitme Bolu traverten tamburlu taş Bolu açık traverten Bolu traverten taşı , kaplama Bolu traverten taşı , yer döşeme Bolu traverten taşı , dekor Bolu traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Bolu kayrak , Bolu kayrak taşı , Bolu doğal kayrak taşı , Bolu ebatlı kayrak taşı , Bolu Bodrum kayrak taşı , Bolu Muğla kayrak taşı , Bolu Bolu Kayrak Taşı , Bolu sarı kayrak taşı , Bolu siyah kayrak taşı ve Bolu Bolu Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Bolu Andezit Taşı

Bolu andezit , Bolu andezit taşı , Bolu andezit plak taşı , Bolu andezit plaka taşı , Bolu anezit bordür taşı , Bolu andezit oluk taşı , Bolu andezit küp taşı , Bolu andezit küp taş Bolu andezit çarpma taş Bolu andezit mucartalı döşeme taşı , Bolu andezit patlatma Bolu andezit sütun Bolu andezit Bolu taşı , Bolu andezit gir plak taşı , Bolu andezit taşı gül kurusu ,

Bolu Dere Taşı


Bolu dere taşı , Bolu doğal dere taşı , Bolu dere çakıl taşı , Bolu beyaz dere taşı , Bolu gri dere taşı , Bolu sarı dere taşı , Bolu karışık dere taşı , bordo Bolu dere taşı , yassı Bolu dere çakıl taşı ,

Bolu Dolaomit Taşı


Bolu dolomit , Bolu dolamit taşı , Bolu dolomit taşı , beyaz Bolu dolomit taşı , siyah Bolu dolomit taşı , Bolu gri Bolu dolomit taşı ,

Bolu Podima Taşı


Bolu Podima , Bolu podima taşı , Bolu podima çakıl taşı , Bolu podima çakıl taşları , Bolu podima taşı fiyatı ve Bolu podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Bolu Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Bolu boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı