Bodrum

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Bodrum Granit

Bodrum Granit , Bodrum granit taşı , Bodrum granit küp taşı , Bodrum granit küp taş Bodrum granit bordür taşı , Bodrum granit plak taşı , Bodrum granit plaka , Bodrum granit oluk taşı , Bodrum granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Bodrum Bazalt Taşı


Bodrum bazalt , Bodrum bazalt taşı , Bodrum bazalt küp taşı , Bodrum bazalt plak taşı , Bodrum bazalt plaka taşı , Bodrum bazalt bordür taşı , Bodrum bazalt oluk taşı , Bodrum bazalt patlatma taşı , Bodrum doğal bazalt taşı , cilalı Bodrum bazalt taşı , Bodrum patineli Bodrum bazalt taşı , fırçalı Bodrum bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Bodrum Traverten Taşı


Bodrum traverten, Bodrum traverten taşı , Bodrum traverten mermer Bodrum Traverten Patlatma Bodrum Traverten eskitme Bodrum traverten tamburlu taş Bodrum açık traverten Bodrum traverten taşı , kaplama Bodrum traverten taşı , yer döşeme Bodrum traverten taşı , dekor Bodrum traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Bodrum kayrak , Bodrum kayrak taşı , Bodrum doğal kayrak taşı , Bodrum ebatlı kayrak taşı , Bodrum Bodrum kayrak taşı , Bodrum Muğla kayrak taşı , Bodrum Bodrum Kayrak Taşı , Bodrum sarı kayrak taşı , Bodrum siyah kayrak taşı ve Bodrum Bodrum Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Bodrum Andezit Taşı

Bodrum andezit , Bodrum andezit taşı , Bodrum andezit plak taşı , Bodrum andezit plaka taşı , Bodrum anezit bordür taşı , Bodrum andezit oluk taşı , Bodrum andezit küp taşı , Bodrum andezit küp taş Bodrum andezit çarpma taş Bodrum andezit mucartalı döşeme taşı , Bodrum andezit patlatma Bodrum andezit sütun Bodrum andezit Bodrum taşı , Bodrum andezit gir plak taşı , Bodrum andezit taşı gül kurusu ,

Bodrum Dere Taşı


Bodrum dere taşı , Bodrum doğal dere taşı , Bodrum dere çakıl taşı , Bodrum beyaz dere taşı , Bodrum gri dere taşı , Bodrum sarı dere taşı , Bodrum karışık dere taşı , bordo Bodrum dere taşı , yassı Bodrum dere çakıl taşı ,

Bodrum Dolaomit Taşı


Bodrum dolomit , Bodrum dolamit taşı , Bodrum dolomit taşı , beyaz Bodrum dolomit taşı , siyah Bodrum dolomit taşı , Bodrum gri Bodrum dolomit taşı ,

Bodrum Podima Taşı


Bodrum Podima , Bodrum podima taşı , Bodrum podima çakıl taşı , Bodrum podima çakıl taşları , Bodrum podima taşı fiyatı ve Bodrum podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Bodrum Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Bodrum boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı