Bitlis

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Bitlis Granit

Bitlis Granit , Bitlis granit taşı , Bitlis granit küp taşı , Bitlis granit küp taş Bitlis granit bordür taşı , Bitlis granit plak taşı , Bitlis granit plaka , Bitlis granit oluk taşı , Bitlis granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Bitlis Bazalt Taşı


Bitlis bazalt , Bitlis bazalt taşı , Bitlis bazalt küp taşı , Bitlis bazalt plak taşı , Bitlis bazalt plaka taşı , Bitlis bazalt bordür taşı , Bitlis bazalt oluk taşı , Bitlis bazalt patlatma taşı , Bitlis doğal bazalt taşı , cilalı Bitlis bazalt taşı , Bitlis patineli Bitlis bazalt taşı , fırçalı Bitlis bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Bitlis Traverten Taşı


Bitlis traverten, Bitlis traverten taşı , Bitlis traverten mermer Bitlis Traverten Patlatma Bitlis Traverten eskitme Bitlis traverten tamburlu taş Bitlis açık traverten Bitlis traverten taşı , kaplama Bitlis traverten taşı , yer döşeme Bitlis traverten taşı , dekor Bitlis traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Bitlis kayrak , Bitlis kayrak taşı , Bitlis doğal kayrak taşı , Bitlis ebatlı kayrak taşı , Bitlis Bodrum kayrak taşı , Bitlis Muğla kayrak taşı , Bitlis Bitlis Kayrak Taşı , Bitlis sarı kayrak taşı , Bitlis siyah kayrak taşı ve Bitlis Bitlis Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Bitlis Andezit Taşı

Bitlis andezit , Bitlis andezit taşı , Bitlis andezit plak taşı , Bitlis andezit plaka taşı , Bitlis anezit bordür taşı , Bitlis andezit oluk taşı , Bitlis andezit küp taşı , Bitlis andezit küp taş Bitlis andezit çarpma taş Bitlis andezit mucartalı döşeme taşı , Bitlis andezit patlatma Bitlis andezit sütun Bitlis andezit Bitlis taşı , Bitlis andezit gir plak taşı , Bitlis andezit taşı gül kurusu ,

Bitlis Dere Taşı


Bitlis dere taşı , Bitlis doğal dere taşı , Bitlis dere çakıl taşı , Bitlis beyaz dere taşı , Bitlis gri dere taşı , Bitlis sarı dere taşı , Bitlis karışık dere taşı , bordo Bitlis dere taşı , yassı Bitlis dere çakıl taşı ,

Bitlis Dolaomit Taşı


Bitlis dolomit , Bitlis dolamit taşı , Bitlis dolomit taşı , beyaz Bitlis dolomit taşı , siyah Bitlis dolomit taşı , Bitlis gri Bitlis dolomit taşı ,

Bitlis Podima Taşı


Bitlis Podima , Bitlis podima taşı , Bitlis podima çakıl taşı , Bitlis podima çakıl taşları , Bitlis podima taşı fiyatı ve Bitlis podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Bitlis Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Bitlis boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı