Bingöl

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Bingöl Granit

Bingöl Granit , Bingöl granit taşı , Bingöl granit küp taşı , Bingöl granit küp taş Bingöl granit bordür taşı , Bingöl granit plak taşı , Bingöl granit plaka , Bingöl granit oluk taşı , Bingöl granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Bingöl Bazalt Taşı


Bingöl bazalt , Bingöl bazalt taşı , Bingöl bazalt küp taşı , Bingöl bazalt plak taşı , Bingöl bazalt plaka taşı , Bingöl bazalt bordür taşı , Bingöl bazalt oluk taşı , Bingöl bazalt patlatma taşı , Bingöl doğal bazalt taşı , cilalı Bingöl bazalt taşı , Bingöl patineli Bingöl bazalt taşı , fırçalı Bingöl bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Bingöl Traverten Taşı


Bingöl traverten, Bingöl traverten taşı , Bingöl traverten mermer Bingöl Traverten Patlatma Bingöl Traverten eskitme Bingöl traverten tamburlu taş Bingöl açık traverten Bingöl traverten taşı , kaplama Bingöl traverten taşı , yer döşeme Bingöl traverten taşı , dekor Bingöl traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Bingöl kayrak , Bingöl kayrak taşı , Bingöl doğal kayrak taşı , Bingöl ebatlı kayrak taşı , Bingöl Bodrum kayrak taşı , Bingöl Muğla kayrak taşı , Bingöl Bingöl Kayrak Taşı , Bingöl sarı kayrak taşı , Bingöl siyah kayrak taşı ve Bingöl Bingöl Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Bingöl Andezit Taşı

Bingöl andezit , Bingöl andezit taşı , Bingöl andezit plak taşı , Bingöl andezit plaka taşı , Bingöl anezit bordür taşı , Bingöl andezit oluk taşı , Bingöl andezit küp taşı , Bingöl andezit küp taş Bingöl andezit çarpma taş Bingöl andezit mucartalı döşeme taşı , Bingöl andezit patlatma Bingöl andezit sütun Bingöl andezit Bingöl taşı , Bingöl andezit gir plak taşı , Bingöl andezit taşı gül kurusu ,

Bingöl Dere Taşı


Bingöl dere taşı , Bingöl doğal dere taşı , Bingöl dere çakıl taşı , Bingöl beyaz dere taşı , Bingöl gri dere taşı , Bingöl sarı dere taşı , Bingöl karışık dere taşı , bordo Bingöl dere taşı , yassı Bingöl dere çakıl taşı ,

Bingöl Dolaomit Taşı


Bingöl dolomit , Bingöl dolamit taşı , Bingöl dolomit taşı , beyaz Bingöl dolomit taşı , siyah Bingöl dolomit taşı , Bingöl gri Bingöl dolomit taşı ,

Bingöl Podima Taşı


Bingöl Podima , Bingöl podima taşı , Bingöl podima çakıl taşı , Bingöl podima çakıl taşları , Bingöl podima taşı fiyatı ve Bingöl podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Bingöl Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Bingöl boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı