Bilecik

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Bilecik Granit

Bilecik Granit , Bilecik granit taşı , Bilecik granit küp taşı , Bilecik granit küp taş Bilecik granit bordür taşı , Bilecik granit plak taşı , Bilecik granit plaka , Bilecik granit oluk taşı , Bilecik granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Bilecik Bazalt Taşı


Bilecik bazalt , Bilecik bazalt taşı , Bilecik bazalt küp taşı , Bilecik bazalt plak taşı , Bilecik bazalt plaka taşı , Bilecik bazalt bordür taşı , Bilecik bazalt oluk taşı , Bilecik bazalt patlatma taşı , Bilecik doğal bazalt taşı , cilalı Bilecik bazalt taşı , Bilecik patineli Bilecik bazalt taşı , fırçalı Bilecik bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Bilecik Traverten Taşı


Bilecik traverten, Bilecik traverten taşı , Bilecik traverten mermer Bilecik Traverten Patlatma Bilecik Traverten eskitme Bilecik traverten tamburlu taş Bilecik açık traverten Bilecik traverten taşı , kaplama Bilecik traverten taşı , yer döşeme Bilecik traverten taşı , dekor Bilecik traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Bilecik kayrak , Bilecik kayrak taşı , Bilecik doğal kayrak taşı , Bilecik ebatlı kayrak taşı , Bilecik Bodrum kayrak taşı , Bilecik Muğla kayrak taşı , Bilecik Bilecik Kayrak Taşı , Bilecik sarı kayrak taşı , Bilecik siyah kayrak taşı ve Bilecik Bilecik Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Bilecik Andezit Taşı

Bilecik andezit , Bilecik andezit taşı , Bilecik andezit plak taşı , Bilecik andezit plaka taşı , Bilecik anezit bordür taşı , Bilecik andezit oluk taşı , Bilecik andezit küp taşı , Bilecik andezit küp taş Bilecik andezit çarpma taş Bilecik andezit mucartalı döşeme taşı , Bilecik andezit patlatma Bilecik andezit sütun Bilecik andezit Bilecik taşı , Bilecik andezit gir plak taşı , Bilecik andezit taşı gül kurusu ,

Bilecik Dere Taşı


Bilecik dere taşı , Bilecik doğal dere taşı , Bilecik dere çakıl taşı , Bilecik beyaz dere taşı , Bilecik gri dere taşı , Bilecik sarı dere taşı , Bilecik karışık dere taşı , bordo Bilecik dere taşı , yassı Bilecik dere çakıl taşı ,

Bilecik Dolaomit Taşı


Bilecik dolomit , Bilecik dolamit taşı , Bilecik dolomit taşı , beyaz Bilecik dolomit taşı , siyah Bilecik dolomit taşı , Bilecik gri Bilecik dolomit taşı ,

Bilecik Podima Taşı


Bilecik Podima , Bilecik podima taşı , Bilecik podima çakıl taşı , Bilecik podima çakıl taşları , Bilecik podima taşı fiyatı ve Bilecik podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Bilecik Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Bilecik boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı