Bergama

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Bergama Granit

Bergama Granit , Bergama granit taşı , Bergama granit küp taşı , Bergama granit küp taş Bergama granit bordür taşı , Bergama granit plak taşı , Bergama granit plaka , Bergama granit oluk taşı , Bergama granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Bergama Bazalt Taşı


Bergama bazalt , Bergama bazalt taşı , Bergama bazalt küp taşı , Bergama bazalt plak taşı , Bergama bazalt plaka taşı , Bergama bazalt bordür taşı , Bergama bazalt oluk taşı , Bergama bazalt patlatma taşı , Bergama doğal bazalt taşı , cilalı Bergama bazalt taşı , Bergama patineli Bergama bazalt taşı , fırçalı Bergama bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Bergama Traverten Taşı


Bergama traverten, Bergama traverten taşı , Bergama traverten mermer Bergama Traverten Patlatma Bergama Traverten eskitme Bergama traverten tamburlu taş Bergama açık traverten Bergama traverten taşı , kaplama Bergama traverten taşı , yer döşeme Bergama traverten taşı , dekor Bergama traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Bergama kayrak , Bergama kayrak taşı , Bergama doğal kayrak taşı , Bergama ebatlı kayrak taşı , Bergama Bodrum kayrak taşı , Bergama Muğla kayrak taşı , Bergama Bergama Kayrak Taşı , Bergama sarı kayrak taşı , Bergama siyah kayrak taşı ve Bergama Bergama Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Bergama Andezit Taşı

Bergama andezit , Bergama andezit taşı , Bergama andezit plak taşı , Bergama andezit plaka taşı , Bergama anezit bordür taşı , Bergama andezit oluk taşı , Bergama andezit küp taşı , Bergama andezit küp taş Bergama andezit çarpma taş Bergama andezit mucartalı döşeme taşı , Bergama andezit patlatma Bergama andezit sütun Bergama andezit Bergama taşı , Bergama andezit gir plak taşı , Bergama andezit taşı gül kurusu ,

Bergama Dere Taşı


Bergama dere taşı , Bergama doğal dere taşı , Bergama dere çakıl taşı , Bergama beyaz dere taşı , Bergama gri dere taşı , Bergama sarı dere taşı , Bergama karışık dere taşı , bordo Bergama dere taşı , yassı Bergama dere çakıl taşı ,

Bergama Dolaomit Taşı


Bergama dolomit , Bergama dolamit taşı , Bergama dolomit taşı , beyaz Bergama dolomit taşı , siyah Bergama dolomit taşı , Bergama gri Bergama dolomit taşı ,

Bergama Podima Taşı


Bergama Podima , Bergama podima taşı , Bergama podima çakıl taşı , Bergama podima çakıl taşları , Bergama podima taşı fiyatı ve Bergama podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Bergama Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Bergama boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı