Bartın

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Bartın Granit

Bartın Granit , Bartın granit taşı , Bartın granit küp taşı , Bartın granit küp taş Bartın granit bordür taşı , Bartın granit plak taşı , Bartın granit plaka , Bartın granit oluk taşı , Bartın granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Bartın Bazalt Taşı


Bartın bazalt , Bartın bazalt taşı , Bartın bazalt küp taşı , Bartın bazalt plak taşı , Bartın bazalt plaka taşı , Bartın bazalt bordür taşı , Bartın bazalt oluk taşı , Bartın bazalt patlatma taşı , Bartın doğal bazalt taşı , cilalı Bartın bazalt taşı , Bartın patineli Bartın bazalt taşı , fırçalı Bartın bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Bartın Traverten Taşı


Bartın traverten, Bartın traverten taşı , Bartın traverten mermer Bartın Traverten Patlatma Bartın Traverten eskitme Bartın traverten tamburlu taş Bartın açık traverten Bartın traverten taşı , kaplama Bartın traverten taşı , yer döşeme Bartın traverten taşı , dekor Bartın traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Bartın kayrak , Bartın kayrak taşı , Bartın doğal kayrak taşı , Bartın ebatlı kayrak taşı , Bartın Bodrum kayrak taşı , Bartın Muğla kayrak taşı , Bartın Bartın Kayrak Taşı , Bartın sarı kayrak taşı , Bartın siyah kayrak taşı ve Bartın Bartın Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Bartın Andezit Taşı

Bartın andezit , Bartın andezit taşı , Bartın andezit plak taşı , Bartın andezit plaka taşı , Bartın anezit bordür taşı , Bartın andezit oluk taşı , Bartın andezit küp taşı , Bartın andezit küp taş Bartın andezit çarpma taş Bartın andezit mucartalı döşeme taşı , Bartın andezit patlatma Bartın andezit sütun Bartın andezit Bartın taşı , Bartın andezit gir plak taşı , Bartın andezit taşı gül kurusu ,

Bartın Dere Taşı


Bartın dere taşı , Bartın doğal dere taşı , Bartın dere çakıl taşı , Bartın beyaz dere taşı , Bartın gri dere taşı , Bartın sarı dere taşı , Bartın karışık dere taşı , bordo Bartın dere taşı , yassı Bartın dere çakıl taşı ,

Bartın Dolaomit Taşı


Bartın dolomit , Bartın dolamit taşı , Bartın dolomit taşı , beyaz Bartın dolomit taşı , siyah Bartın dolomit taşı , Bartın gri Bartın dolomit taşı ,

Bartın Podima Taşı


Bartın Podima , Bartın podima taşı , Bartın podima çakıl taşı , Bartın podima çakıl taşları , Bartın podima taşı fiyatı ve Bartın podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Bartın Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Bartın boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı