Balıkesir

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Balıkesir Granit

Balıkesir Granit , Balıkesir granit taşı , Balıkesir granit küp taşı , Balıkesir granit küp taş Balıkesir granit bordür taşı , Balıkesir granit plak taşı , Balıkesir granit plaka , Balıkesir granit oluk taşı , Balıkesir granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Balıkesir Bazalt Taşı


Balıkesir bazalt , Balıkesir bazalt taşı , Balıkesir bazalt küp taşı , Balıkesir bazalt plak taşı , Balıkesir bazalt plaka taşı , Balıkesir bazalt bordür taşı , Balıkesir bazalt oluk taşı , Balıkesir bazalt patlatma taşı , Balıkesir doğal bazalt taşı , cilalı Balıkesir bazalt taşı , Balıkesir patineli Balıkesir bazalt taşı , fırçalı Balıkesir bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Balıkesir Traverten Taşı


Balıkesir traverten, Balıkesir traverten taşı , Balıkesir traverten mermer Balıkesir Traverten Patlatma Balıkesir Traverten eskitme Balıkesir traverten tamburlu taş Balıkesir açık traverten Balıkesir traverten taşı , kaplama Balıkesir traverten taşı , yer döşeme Balıkesir traverten taşı , dekor Balıkesir traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Balıkesir kayrak , Balıkesir kayrak taşı , Balıkesir doğal kayrak taşı , Balıkesir ebatlı kayrak taşı , Balıkesir Bodrum kayrak taşı , Balıkesir Muğla kayrak taşı , Balıkesir Balıkesir Kayrak Taşı , Balıkesir sarı kayrak taşı , Balıkesir siyah kayrak taşı ve Balıkesir Balıkesir Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Balıkesir Andezit Taşı

Balıkesir andezit , Balıkesir andezit taşı , Balıkesir andezit plak taşı , Balıkesir andezit plaka taşı , Balıkesir anezit bordür taşı , Balıkesir andezit oluk taşı , Balıkesir andezit küp taşı , Balıkesir andezit küp taş Balıkesir andezit çarpma taş Balıkesir andezit mucartalı döşeme taşı , Balıkesir andezit patlatma Balıkesir andezit sütun Balıkesir andezit Balıkesir taşı , Balıkesir andezit gir plak taşı , Balıkesir andezit taşı gül kurusu ,

Balıkesir Dere Taşı


Balıkesir dere taşı , Balıkesir doğal dere taşı , Balıkesir dere çakıl taşı , Balıkesir beyaz dere taşı , Balıkesir gri dere taşı , Balıkesir sarı dere taşı , Balıkesir karışık dere taşı , bordo Balıkesir dere taşı , yassı Balıkesir dere çakıl taşı ,

Balıkesir Dolaomit Taşı


Balıkesir dolomit , Balıkesir dolamit taşı , Balıkesir dolomit taşı , beyaz Balıkesir dolomit taşı , siyah Balıkesir dolomit taşı , Balıkesir gri Balıkesir dolomit taşı ,

Balıkesir Podima Taşı


Balıkesir Podima , Balıkesir podima taşı , Balıkesir podima çakıl taşı , Balıkesir podima çakıl taşları , Balıkesir podima taşı fiyatı ve Balıkesir podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Balıkesir Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Balıkesir boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı