Aydın

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Aydın Granit

Aydın Granit , Aydın granit taşı , Aydın granit küp taşı , Aydın granit küp taş Aydın granit bordür taşı , Aydın granit plak taşı , Aydın granit plaka , Aydın granit oluk taşı , Aydın granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Aydın Bazalt Taşı


Aydın bazalt , Aydın bazalt taşı , Aydın bazalt küp taşı , Aydın bazalt plak taşı , Aydın bazalt plaka taşı , Aydın bazalt bordür taşı , Aydın bazalt oluk taşı , Aydın bazalt patlatma taşı , Aydın doğal bazalt taşı , cilalı Aydın bazalt taşı , Aydın patineli Aydın bazalt taşı , fırçalı Aydın bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Aydın Traverten Taşı


Aydın traverten, Aydın traverten taşı , Aydın traverten mermer Aydın Traverten Patlatma Aydın Traverten eskitme Aydın traverten tamburlu taş Aydın açık traverten Aydın traverten taşı , kaplama Aydın traverten taşı , yer döşeme Aydın traverten taşı , dekor Aydın traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Aydın kayrak , Aydın kayrak taşı , Aydın doğal kayrak taşı , Aydın ebatlı kayrak taşı , Aydın Bodrum kayrak taşı , Aydın Muğla kayrak taşı , Aydın Aydın Kayrak Taşı , Aydın sarı kayrak taşı , Aydın siyah kayrak taşı ve Aydın Aydın Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Aydın Andezit Taşı

Aydın andezit , Aydın andezit taşı , Aydın andezit plak taşı , Aydın andezit plaka taşı , Aydın anezit bordür taşı , Aydın andezit oluk taşı , Aydın andezit küp taşı , Aydın andezit küp taş Aydın andezit çarpma taş Aydın andezit mucartalı döşeme taşı , Aydın andezit patlatma Aydın andezit sütun Aydın andezit Aydın taşı , Aydın andezit gir plak taşı , Aydın andezit taşı gül kurusu ,

Aydın Dere Taşı


Aydın dere taşı , Aydın doğal dere taşı , Aydın dere çakıl taşı , Aydın beyaz dere taşı , Aydın gri dere taşı , Aydın sarı dere taşı , Aydın karışık dere taşı , bordo Aydın dere taşı , yassı Aydın dere çakıl taşı ,

Aydın Dolaomit Taşı


Aydın dolomit , Aydın dolamit taşı , Aydın dolomit taşı , beyaz Aydın dolomit taşı , siyah Aydın dolomit taşı , Aydın gri Aydın dolomit taşı ,

Aydın Podima Taşı


Aydın Podima , Aydın podima taşı , Aydın podima çakıl taşı , Aydın podima çakıl taşları , Aydın podima taşı fiyatı ve Aydın podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Aydın Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Aydın boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı