Artvin

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Artvin Granit

Artvin Granit , Artvin granit taşı , Artvin granit küp taşı , Artvin granit küp taş Artvin granit bordür taşı , Artvin granit plak taşı , Artvin granit plaka , Artvin granit oluk taşı , Artvin granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Artvin Bazalt Taşı


Artvin bazalt , Artvin bazalt taşı , Artvin bazalt küp taşı , Artvin bazalt plak taşı , Artvin bazalt plaka taşı , Artvin bazalt bordür taşı , Artvin bazalt oluk taşı , Artvin bazalt patlatma taşı , Artvin doğal bazalt taşı , cilalı Artvin bazalt taşı , Artvin patineli Artvin bazalt taşı , fırçalı Artvin bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Artvin Traverten Taşı


Artvin traverten, Artvin traverten taşı , Artvin traverten mermer Artvin Traverten Patlatma Artvin Traverten eskitme Artvin traverten tamburlu taş Artvin açık traverten Artvin traverten taşı , kaplama Artvin traverten taşı , yer döşeme Artvin traverten taşı , dekor Artvin traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Artvin kayrak , Artvin kayrak taşı , Artvin doğal kayrak taşı , Artvin ebatlı kayrak taşı , Artvin Bodrum kayrak taşı , Artvin Muğla kayrak taşı , Artvin Artvin Kayrak Taşı , Artvin sarı kayrak taşı , Artvin siyah kayrak taşı ve Artvin Artvin Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Artvin Andezit Taşı

Artvin andezit , Artvin andezit taşı , Artvin andezit plak taşı , Artvin andezit plaka taşı , Artvin anezit bordür taşı , Artvin andezit oluk taşı , Artvin andezit küp taşı , Artvin andezit küp taş Artvin andezit çarpma taş Artvin andezit mucartalı döşeme taşı , Artvin andezit patlatma Artvin andezit sütun Artvin andezit Artvin taşı , Artvin andezit gir plak taşı , Artvin andezit taşı gül kurusu ,

Artvin Dere Taşı


Artvin dere taşı , Artvin doğal dere taşı , Artvin dere çakıl taşı , Artvin beyaz dere taşı , Artvin gri dere taşı , Artvin sarı dere taşı , Artvin karışık dere taşı , bordo Artvin dere taşı , yassı Artvin dere çakıl taşı ,

Artvin Dolaomit Taşı


Artvin dolomit , Artvin dolamit taşı , Artvin dolomit taşı , beyaz Artvin dolomit taşı , siyah Artvin dolomit taşı , Artvin gri Artvin dolomit taşı ,

Artvin Podima Taşı


Artvin Podima , Artvin podima taşı , Artvin podima çakıl taşı , Artvin podima çakıl taşları , Artvin podima taşı fiyatı ve Artvin podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Artvin Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Artvin boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı