Ardahan

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Ardahan Granit

Ardahan Granit , Ardahan granit taşı , Ardahan granit küp taşı , Ardahan granit küp taş Ardahan granit bordür taşı , Ardahan granit plak taşı , Ardahan granit plaka , Ardahan granit oluk taşı , Ardahan granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Ardahan Bazalt Taşı


Ardahan bazalt , Ardahan bazalt taşı , Ardahan bazalt küp taşı , Ardahan bazalt plak taşı , Ardahan bazalt plaka taşı , Ardahan bazalt bordür taşı , Ardahan bazalt oluk taşı , Ardahan bazalt patlatma taşı , Ardahan doğal bazalt taşı , cilalı Ardahan bazalt taşı , Ardahan patineli Ardahan bazalt taşı , fırçalı Ardahan bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Ardahan Traverten Taşı


Ardahan traverten, Ardahan traverten taşı , Ardahan traverten mermer Ardahan Traverten Patlatma Ardahan Traverten eskitme Ardahan traverten tamburlu taş Ardahan açık traverten Ardahan traverten taşı , kaplama Ardahan traverten taşı , yer döşeme Ardahan traverten taşı , dekor Ardahan traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Ardahan kayrak , Ardahan kayrak taşı , Ardahan doğal kayrak taşı , Ardahan ebatlı kayrak taşı , Ardahan Bodrum kayrak taşı , Ardahan Muğla kayrak taşı , Ardahan Ardahan Kayrak Taşı , Ardahan sarı kayrak taşı , Ardahan siyah kayrak taşı ve Ardahan Ardahan Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Ardahan Andezit Taşı

Ardahan andezit , Ardahan andezit taşı , Ardahan andezit plak taşı , Ardahan andezit plaka taşı , Ardahan anezit bordür taşı , Ardahan andezit oluk taşı , Ardahan andezit küp taşı , Ardahan andezit küp taş Ardahan andezit çarpma taş Ardahan andezit mucartalı döşeme taşı , Ardahan andezit patlatma Ardahan andezit sütun Ardahan andezit Ardahan taşı , Ardahan andezit gir plak taşı , Ardahan andezit taşı gül kurusu ,

Ardahan Dere Taşı


Ardahan dere taşı , Ardahan doğal dere taşı , Ardahan dere çakıl taşı , Ardahan beyaz dere taşı , Ardahan gri dere taşı , Ardahan sarı dere taşı , Ardahan karışık dere taşı , bordo Ardahan dere taşı , yassı Ardahan dere çakıl taşı ,

Ardahan Dolaomit Taşı


Ardahan dolomit , Ardahan dolamit taşı , Ardahan dolomit taşı , beyaz Ardahan dolomit taşı , siyah Ardahan dolomit taşı , Ardahan gri Ardahan dolomit taşı ,

Ardahan Podima Taşı


Ardahan Podima , Ardahan podima taşı , Ardahan podima çakıl taşı , Ardahan podima çakıl taşları , Ardahan podima taşı fiyatı ve Ardahan podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Ardahan Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Ardahan boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı