Antalya

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Antalya Granit

Antalya Granit , Antalya granit taşı , Antalya granit küp taşı , Antalya granit küp taş Antalya granit bordür taşı , Antalya granit plak taşı , Antalya granit plaka , Antalya granit oluk taşı , Antalya granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Antalya Bazalt Taşı


Antalya bazalt , Antalya bazalt taşı , Antalya bazalt küp taşı , Antalya bazalt plak taşı , Antalya bazalt plaka taşı , Antalya bazalt bordür taşı , Antalya bazalt oluk taşı , Antalya bazalt patlatma taşı , Antalya doğal bazalt taşı , cilalı Antalya bazalt taşı , Antalya patineli Antalya bazalt taşı , fırçalı Antalya bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Antalya Traverten Taşı


Antalya traverten, Antalya traverten taşı , Antalya traverten mermer Antalya Traverten Patlatma Antalya Traverten eskitme Antalya traverten tamburlu taş Antalya açık traverten Antalya traverten taşı , kaplama Antalya traverten taşı , yer döşeme Antalya traverten taşı , dekor Antalya traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Antalya kayrak , Antalya kayrak taşı , Antalya doğal kayrak taşı , Antalya ebatlı kayrak taşı , Antalya Bodrum kayrak taşı , Antalya Muğla kayrak taşı , Antalya Antalya Kayrak Taşı , Antalya sarı kayrak taşı , Antalya siyah kayrak taşı ve Antalya Antalya Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Antalya Andezit Taşı

Antalya andezit , Antalya andezit taşı , Antalya andezit plak taşı , Antalya andezit plaka taşı , Antalya anezit bordür taşı , Antalya andezit oluk taşı , Antalya andezit küp taşı , Antalya andezit küp taş Antalya andezit çarpma taş Antalya andezit mucartalı döşeme taşı , Antalya andezit patlatma Antalya andezit sütun Antalya andezit Antalya taşı , Antalya andezit gir plak taşı , Antalya andezit taşı gül kurusu ,

Antalya Dere Taşı


Antalya dere taşı , Antalya doğal dere taşı , Antalya dere çakıl taşı , Antalya beyaz dere taşı , Antalya gri dere taşı , Antalya sarı dere taşı , Antalya karışık dere taşı , bordo Antalya dere taşı , yassı Antalya dere çakıl taşı ,

Antalya Dolaomit Taşı


Antalya dolomit , Antalya dolamit taşı , Antalya dolomit taşı , beyaz Antalya dolomit taşı , siyah Antalya dolomit taşı , Antalya gri Antalya dolomit taşı ,

Antalya Podima Taşı


Antalya Podima , Antalya podima taşı , Antalya podima çakıl taşı , Antalya podima çakıl taşları , Antalya podima taşı fiyatı ve Antalya podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Antalya Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Antalya boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı