Ankara

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Ankara Granit

Ankara Granit , Ankara granit taşı , Ankara granit küp taşı , Ankara granit küp taş Ankara granit bordür taşı , Ankara granit plak taşı , Ankara granit plaka , Ankara granit oluk taşı , Ankara granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Ankara Bazalt Taşı


Ankara bazalt , Ankara bazalt taşı , Ankara bazalt küp taşı , Ankara bazalt plak taşı , Ankara bazalt plaka taşı , Ankara bazalt bordür taşı , Ankara bazalt oluk taşı , Ankara bazalt patlatma taşı , Ankara doğal bazalt taşı , cilalı Ankara bazalt taşı , Ankara patineli Ankara bazalt taşı , fırçalı Ankara bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara Traverten Taşı


Ankara traverten, Ankara traverten taşı , Ankara traverten mermer Ankara Traverten Patlatma Ankara Traverten eskitme Ankara traverten tamburlu taş Ankara açık traverten Ankara traverten taşı , kaplama Ankara traverten taşı , yer döşeme Ankara traverten taşı , dekor Ankara traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Ankara kayrak , Ankara kayrak taşı , Ankara doğal kayrak taşı , Ankara ebatlı kayrak taşı , Ankara Bodrum kayrak taşı , Ankara Muğla kayrak taşı , Ankara Ankara Kayrak Taşı , Ankara sarı kayrak taşı , Ankara siyah kayrak taşı ve Ankara Ankara Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Ankara Andezit Taşı

Ankara andezit , Ankara andezit taşı , Ankara andezit plak taşı , Ankara andezit plaka taşı , Ankara anezit bordür taşı , Ankara andezit oluk taşı , Ankara andezit küp taşı , Ankara andezit küp taş Ankara andezit çarpma taş Ankara andezit mucartalı döşeme taşı , Ankara andezit patlatma Ankara andezit sütun Ankara andezit Ankara taşı , Ankara andezit gir plak taşı , Ankara andezit taşı gül kurusu ,

Ankara Dere Taşı


Ankara dere taşı , Ankara doğal dere taşı , Ankara dere çakıl taşı , Ankara beyaz dere taşı , Ankara gri dere taşı , Ankara sarı dere taşı , Ankara karışık dere taşı , bordo Ankara dere taşı , yassı Ankara dere çakıl taşı ,

Ankara Dolaomit Taşı


Ankara dolomit , Ankara dolamit taşı , Ankara dolomit taşı , beyaz Ankara dolomit taşı , siyah Ankara dolomit taşı , Ankara gri Ankara dolomit taşı ,

Ankara Podima Taşı


Ankara Podima , Ankara podima taşı , Ankara podima çakıl taşı , Ankara podima çakıl taşları , Ankara podima taşı fiyatı ve Ankara podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Ankara Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Ankara boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı