Amasya

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Amasya Granit

Amasya Granit , Amasya granit taşı , Amasya granit küp taşı , Amasya granit küp taş Amasya granit bordür taşı , Amasya granit plak taşı , Amasya granit plaka , Amasya granit oluk taşı , Amasya granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Amasya Bazalt Taşı


Amasya bazalt , Amasya bazalt taşı , Amasya bazalt küp taşı , Amasya bazalt plak taşı , Amasya bazalt plaka taşı , Amasya bazalt bordür taşı , Amasya bazalt oluk taşı , Amasya bazalt patlatma taşı , Amasya doğal bazalt taşı , cilalı Amasya bazalt taşı , Amasya patineli Amasya bazalt taşı , fırçalı Amasya bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Amasya Traverten Taşı


Amasya traverten, Amasya traverten taşı , Amasya traverten mermer Amasya Traverten Patlatma Amasya Traverten eskitme Amasya traverten tamburlu taş Amasya açık traverten Amasya traverten taşı , kaplama Amasya traverten taşı , yer döşeme Amasya traverten taşı , dekor Amasya traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Amasya kayrak , Amasya kayrak taşı , Amasya doğal kayrak taşı , Amasya ebatlı kayrak taşı , Amasya Bodrum kayrak taşı , Amasya Muğla kayrak taşı , Amasya Amasya Kayrak Taşı , Amasya sarı kayrak taşı , Amasya siyah kayrak taşı ve Amasya Amasya Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Amasya Andezit Taşı

Amasya andezit , Amasya andezit taşı , Amasya andezit plak taşı , Amasya andezit plaka taşı , Amasya anezit bordür taşı , Amasya andezit oluk taşı , Amasya andezit küp taşı , Amasya andezit küp taş Amasya andezit çarpma taş Amasya andezit mucartalı döşeme taşı , Amasya andezit patlatma Amasya andezit sütun Amasya andezit Amasya taşı , Amasya andezit gir plak taşı , Amasya andezit taşı gül kurusu ,

Amasya Dere Taşı


Amasya dere taşı , Amasya doğal dere taşı , Amasya dere çakıl taşı , Amasya beyaz dere taşı , Amasya gri dere taşı , Amasya sarı dere taşı , Amasya karışık dere taşı , bordo Amasya dere taşı , yassı Amasya dere çakıl taşı ,

Amasya Dolaomit Taşı


Amasya dolomit , Amasya dolamit taşı , Amasya dolomit taşı , beyaz Amasya dolomit taşı , siyah Amasya dolomit taşı , Amasya gri Amasya dolomit taşı ,

Amasya Podima Taşı


Amasya Podima , Amasya podima taşı , Amasya podima çakıl taşı , Amasya podima çakıl taşları , Amasya podima taşı fiyatı ve Amasya podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Amasya Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Amasya boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı