Altınoluk

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Altınoluk Granit

Altınoluk Granit , Altınoluk granit taşı , Altınoluk granit küp taşı , Altınoluk granit küp taş Altınoluk granit bordür taşı , Altınoluk granit plak taşı , Altınoluk granit plaka , Altınoluk granit oluk taşı , Altınoluk granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Altınoluk Bazalt Taşı


Altınoluk bazalt , Altınoluk bazalt taşı , Altınoluk bazalt küp taşı , Altınoluk bazalt plak taşı , Altınoluk bazalt plaka taşı , Altınoluk bazalt bordür taşı , Altınoluk bazalt oluk taşı , Altınoluk bazalt patlatma taşı , Altınoluk doğal bazalt taşı , cilalı Altınoluk bazalt taşı , Altınoluk patineli Altınoluk bazalt taşı , fırçalı Altınoluk bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Altınoluk Traverten Taşı


Altınoluk traverten, Altınoluk traverten taşı , Altınoluk traverten mermer Altınoluk Traverten Patlatma Altınoluk Traverten eskitme Altınoluk traverten tamburlu taş Altınoluk açık traverten Altınoluk traverten taşı , kaplama Altınoluk traverten taşı , yer döşeme Altınoluk traverten taşı , dekor Altınoluk traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Altınoluk kayrak , Altınoluk kayrak taşı , Altınoluk doğal kayrak taşı , Altınoluk ebatlı kayrak taşı , Altınoluk Bodrum kayrak taşı , Altınoluk Muğla kayrak taşı , Altınoluk Altınoluk Kayrak Taşı , Altınoluk sarı kayrak taşı , Altınoluk siyah kayrak taşı ve Altınoluk Altınoluk Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Altınoluk Andezit Taşı

Altınoluk andezit , Altınoluk andezit taşı , Altınoluk andezit plak taşı , Altınoluk andezit plaka taşı , Altınoluk anezit bordür taşı , Altınoluk andezit oluk taşı , Altınoluk andezit küp taşı , Altınoluk andezit küp taş Altınoluk andezit çarpma taş Altınoluk andezit mucartalı döşeme taşı , Altınoluk andezit patlatma Altınoluk andezit sütun Altınoluk andezit Altınoluk taşı , Altınoluk andezit gir plak taşı , Altınoluk andezit taşı gül kurusu ,

Altınoluk Dere Taşı


Altınoluk dere taşı , Altınoluk doğal dere taşı , Altınoluk dere çakıl taşı , Altınoluk beyaz dere taşı , Altınoluk gri dere taşı , Altınoluk sarı dere taşı , Altınoluk karışık dere taşı , bordo Altınoluk dere taşı , yassı Altınoluk dere çakıl taşı ,

Altınoluk Dolaomit Taşı


Altınoluk dolomit , Altınoluk dolamit taşı , Altınoluk dolomit taşı , beyaz Altınoluk dolomit taşı , siyah Altınoluk dolomit taşı , Altınoluk gri Altınoluk dolomit taşı ,

Altınoluk Podima Taşı


Altınoluk Podima , Altınoluk podima taşı , Altınoluk podima çakıl taşı , Altınoluk podima çakıl taşları , Altınoluk podima taşı fiyatı ve Altınoluk podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Altınoluk Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Altınoluk boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı