Alanya

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Alanya Granit

Alanya Granit , Alanya granit taşı , Alanya granit küp taşı , Alanya granit küp taş Alanya granit bordür taşı , Alanya granit plak taşı , Alanya granit plaka , Alanya granit oluk taşı , Alanya granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Alanya Bazalt Taşı


Alanya bazalt , Alanya bazalt taşı , Alanya bazalt küp taşı , Alanya bazalt plak taşı , Alanya bazalt plaka taşı , Alanya bazalt bordür taşı , Alanya bazalt oluk taşı , Alanya bazalt patlatma taşı , Alanya doğal bazalt taşı , cilalı Alanya bazalt taşı , Alanya patineli Alanya bazalt taşı , fırçalı Alanya bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Alanya Traverten Taşı


Alanya traverten, Alanya traverten taşı , Alanya traverten mermer Alanya Traverten Patlatma Alanya Traverten eskitme Alanya traverten tamburlu taş Alanya açık traverten Alanya traverten taşı , kaplama Alanya traverten taşı , yer döşeme Alanya traverten taşı , dekor Alanya traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Alanya kayrak , Alanya kayrak taşı , Alanya doğal kayrak taşı , Alanya ebatlı kayrak taşı , Alanya Bodrum kayrak taşı , Alanya Muğla kayrak taşı , Alanya Alanya Kayrak Taşı , Alanya sarı kayrak taşı , Alanya siyah kayrak taşı ve Alanya Alanya Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Alanya Andezit Taşı

Alanya andezit , Alanya andezit taşı , Alanya andezit plak taşı , Alanya andezit plaka taşı , Alanya anezit bordür taşı , Alanya andezit oluk taşı , Alanya andezit küp taşı , Alanya andezit küp taş Alanya andezit çarpma taş Alanya andezit mucartalı döşeme taşı , Alanya andezit patlatma Alanya andezit sütun Alanya andezit Alanya taşı , Alanya andezit gir plak taşı , Alanya andezit taşı gül kurusu ,

Alanya Dere Taşı


Alanya dere taşı , Alanya doğal dere taşı , Alanya dere çakıl taşı , Alanya beyaz dere taşı , Alanya gri dere taşı , Alanya sarı dere taşı , Alanya karışık dere taşı , bordo Alanya dere taşı , yassı Alanya dere çakıl taşı ,

Alanya Dolaomit Taşı


Alanya dolomit , Alanya dolamit taşı , Alanya dolomit taşı , beyaz Alanya dolomit taşı , siyah Alanya dolomit taşı , Alanya gri Alanya dolomit taşı ,

Alanya Podima Taşı


Alanya Podima , Alanya podima taşı , Alanya podima çakıl taşı , Alanya podima çakıl taşları , Alanya podima taşı fiyatı ve Alanya podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Alanya Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Alanya boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı