Aksaray

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Aksaray Granit

Aksaray Granit , Aksaray granit taşı , Aksaray granit küp taşı , Aksaray granit küp taş Aksaray granit bordür taşı , Aksaray granit plak taşı , Aksaray granit plaka , Aksaray granit oluk taşı , Aksaray granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Aksaray Bazalt Taşı


Aksaray bazalt , Aksaray bazalt taşı , Aksaray bazalt küp taşı , Aksaray bazalt plak taşı , Aksaray bazalt plaka taşı , Aksaray bazalt bordür taşı , Aksaray bazalt oluk taşı , Aksaray bazalt patlatma taşı , Aksaray doğal bazalt taşı , cilalı Aksaray bazalt taşı , Aksaray patineli Aksaray bazalt taşı , fırçalı Aksaray bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Aksaray Traverten Taşı


Aksaray traverten, Aksaray traverten taşı , Aksaray traverten mermer Aksaray Traverten Patlatma Aksaray Traverten eskitme Aksaray traverten tamburlu taş Aksaray açık traverten Aksaray traverten taşı , kaplama Aksaray traverten taşı , yer döşeme Aksaray traverten taşı , dekor Aksaray traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Aksaray kayrak , Aksaray kayrak taşı , Aksaray doğal kayrak taşı , Aksaray ebatlı kayrak taşı , Aksaray Bodrum kayrak taşı , Aksaray Muğla kayrak taşı , Aksaray Aksaray Kayrak Taşı , Aksaray sarı kayrak taşı , Aksaray siyah kayrak taşı ve Aksaray Aksaray Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Aksaray Andezit Taşı

Aksaray andezit , Aksaray andezit taşı , Aksaray andezit plak taşı , Aksaray andezit plaka taşı , Aksaray anezit bordür taşı , Aksaray andezit oluk taşı , Aksaray andezit küp taşı , Aksaray andezit küp taş Aksaray andezit çarpma taş Aksaray andezit mucartalı döşeme taşı , Aksaray andezit patlatma Aksaray andezit sütun Aksaray andezit Aksaray taşı , Aksaray andezit gir plak taşı , Aksaray andezit taşı gül kurusu ,

Aksaray Dere Taşı


Aksaray dere taşı , Aksaray doğal dere taşı , Aksaray dere çakıl taşı , Aksaray beyaz dere taşı , Aksaray gri dere taşı , Aksaray sarı dere taşı , Aksaray karışık dere taşı , bordo Aksaray dere taşı , yassı Aksaray dere çakıl taşı ,

Aksaray Dolaomit Taşı


Aksaray dolomit , Aksaray dolamit taşı , Aksaray dolomit taşı , beyaz Aksaray dolomit taşı , siyah Aksaray dolomit taşı , Aksaray gri Aksaray dolomit taşı ,

Aksaray Podima Taşı


Aksaray Podima , Aksaray podima taşı , Aksaray podima çakıl taşı , Aksaray podima çakıl taşları , Aksaray podima taşı fiyatı ve Aksaray podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Aksaray Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Aksaray boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı