Ağrı

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Ağrı Granit

Ağrı Granit , Ağrı granit taşı , Ağrı granit küp taşı , Ağrı granit küp taş Ağrı granit bordür taşı , Ağrı granit plak taşı , Ağrı granit plaka , Ağrı granit oluk taşı , Ağrı granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Ağrı Bazalt Taşı


Ağrı bazalt , Ağrı bazalt taşı , Ağrı bazalt küp taşı , Ağrı bazalt plak taşı , Ağrı bazalt plaka taşı , Ağrı bazalt bordür taşı , Ağrı bazalt oluk taşı , Ağrı bazalt patlatma taşı , Ağrı doğal bazalt taşı , cilalı Ağrı bazalt taşı , Ağrı patineli Ağrı bazalt taşı , fırçalı Ağrı bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Ağrı Traverten Taşı


Ağrı traverten, Ağrı traverten taşı , Ağrı traverten mermer Ağrı Traverten Patlatma Ağrı Traverten eskitme Ağrı traverten tamburlu taş Ağrı açık traverten Ağrı traverten taşı , kaplama Ağrı traverten taşı , yer döşeme Ağrı traverten taşı , dekor Ağrı traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Ağrı kayrak , Ağrı kayrak taşı , Ağrı doğal kayrak taşı , Ağrı ebatlı kayrak taşı , Ağrı Bodrum kayrak taşı , Ağrı Muğla kayrak taşı , Ağrı Ağrı Kayrak Taşı , Ağrı sarı kayrak taşı , Ağrı siyah kayrak taşı ve Ağrı Ağrı Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Ağrı Andezit Taşı

Ağrı andezit , Ağrı andezit taşı , Ağrı andezit plak taşı , Ağrı andezit plaka taşı , Ağrı anezit bordür taşı , Ağrı andezit oluk taşı , Ağrı andezit küp taşı , Ağrı andezit küp taş Ağrı andezit çarpma taş Ağrı andezit mucartalı döşeme taşı , Ağrı andezit patlatma Ağrı andezit sütun Ağrı andezit Ağrı taşı , Ağrı andezit gir plak taşı , Ağrı andezit taşı gül kurusu ,

Ağrı Dere Taşı


Ağrı dere taşı , Ağrı doğal dere taşı , Ağrı dere çakıl taşı , Ağrı beyaz dere taşı , Ağrı gri dere taşı , Ağrı sarı dere taşı , Ağrı karışık dere taşı , bordo Ağrı dere taşı , yassı Ağrı dere çakıl taşı ,

Ağrı Dolaomit Taşı


Ağrı dolomit , Ağrı dolamit taşı , Ağrı dolomit taşı , beyaz Ağrı dolomit taşı , siyah Ağrı dolomit taşı , Ağrı gri Ağrı dolomit taşı ,

Ağrı Podima Taşı


Ağrı Podima , Ağrı podima taşı , Ağrı podima çakıl taşı , Ağrı podima çakıl taşları , Ağrı podima taşı fiyatı ve Ağrı podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Ağrı Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Ağrı boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı