Afyon

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Afyon Granit

Afyon Granit , Afyon granit taşı , Afyon granit küp taşı , Afyon granit küp taş Afyon granit bordür taşı , Afyon granit plak taşı , Afyon granit plaka , Afyon granit oluk taşı , Afyon granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Afyon Bazalt Taşı


Afyon bazalt , Afyon bazalt taşı , Afyon bazalt küp taşı , Afyon bazalt plak taşı , Afyon bazalt plaka taşı , Afyon bazalt bordür taşı , Afyon bazalt oluk taşı , Afyon bazalt patlatma taşı , Afyon doğal bazalt taşı , cilalı Afyon bazalt taşı , Afyon patineli Afyon bazalt taşı , fırçalı Afyon bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Afyon Traverten Taşı


Afyon traverten, Afyon traverten taşı , Afyon traverten mermer Afyon Traverten Patlatma Afyon Traverten eskitme Afyon traverten tamburlu taş Afyon açık traverten Afyon traverten taşı , kaplama Afyon traverten taşı , yer döşeme Afyon traverten taşı , dekor Afyon traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Afyon kayrak , Afyon kayrak taşı , Afyon doğal kayrak taşı , Afyon ebatlı kayrak taşı , Afyon Bodrum kayrak taşı , Afyon Muğla kayrak taşı , Afyon Afyon Kayrak Taşı , Afyon sarı kayrak taşı , Afyon siyah kayrak taşı ve Afyon Afyon Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Afyon Andezit Taşı

Afyon andezit , Afyon andezit taşı , Afyon andezit plak taşı , Afyon andezit plaka taşı , Afyon anezit bordür taşı , Afyon andezit oluk taşı , Afyon andezit küp taşı , Afyon andezit küp taş Afyon andezit çarpma taş Afyon andezit mucartalı döşeme taşı , Afyon andezit patlatma Afyon andezit sütun Afyon andezit Afyon taşı , Afyon andezit gir plak taşı , Afyon andezit taşı gül kurusu ,

Afyon Dere Taşı


Afyon dere taşı , Afyon doğal dere taşı , Afyon dere çakıl taşı , Afyon beyaz dere taşı , Afyon gri dere taşı , Afyon sarı dere taşı , Afyon karışık dere taşı , bordo Afyon dere taşı , yassı Afyon dere çakıl taşı ,

Afyon Dolaomit Taşı


Afyon dolomit , Afyon dolamit taşı , Afyon dolomit taşı , beyaz Afyon dolomit taşı , siyah Afyon dolomit taşı , Afyon gri Afyon dolomit taşı ,

Afyon Podima Taşı


Afyon Podima , Afyon podima taşı , Afyon podima çakıl taşı , Afyon podima çakıl taşları , Afyon podima taşı fiyatı ve Afyon podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Afyon Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Afyon boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE, PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı