Adıyaman

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Adıyaman Granit

Adıyaman Granit , Adıyaman granit taşı , Adıyaman granit küp taşı , Adıyaman granit küp taş Adıyaman granit bordür taşı , Adıyaman granit plak taşı , Adıyaman granit plaka , Adıyaman granit oluk taşı , Adıyaman granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Adıyaman Bazalt Taşı


Adıyaman bazalt , Adıyaman bazalt taşı , Adıyaman bazalt küp taşı , Adıyaman bazalt plak taşı , Adıyaman bazalt plaka taşı , Adıyaman bazalt bordür taşı , Adıyaman bazalt oluk taşı , Adıyaman bazalt patlatma taşı , Adıyaman doğal bazalt taşı , cilalı Adıyaman bazalt taşı , Adıyaman patineli Adıyaman bazalt taşı , fırçalı Adıyaman bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Adıyaman Traverten Taşı


Adıyaman traverten, Adıyaman traverten taşı , Adıyaman traverten mermer Adıyaman Traverten Patlatma Adıyaman Traverten eskitme Adıyaman traverten tamburlu taş Adıyaman açık traverten Adıyaman traverten taşı , kaplama Adıyaman traverten taşı , yer döşeme Adıyaman traverten taşı , dekor Adıyaman traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Adıyaman kayrak , Adıyaman kayrak taşı , Adıyaman doğal kayrak taşı , Adıyaman ebatlı kayrak taşı , Adıyaman Bodrum kayrak taşı , Adıyaman Muğla kayrak taşı , Adıyaman Adıyaman Kayrak Taşı , Adıyaman sarı kayrak taşı , Adıyaman siyah kayrak taşı ve Adıyaman Adıyaman Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Adıyaman Andezit Taşı

Adıyaman andezit , Adıyaman andezit taşı , Adıyaman andezit plak taşı , Adıyaman andezit plaka taşı , Adıyaman anezit bordür taşı , Adıyaman andezit oluk taşı , Adıyaman andezit küp taşı , Adıyaman andezit küp taş Adıyaman andezit çarpma taş Adıyaman andezit mucartalı döşeme taşı , Adıyaman andezit patlatma Adıyaman andezit sütun Adıyaman andezit Adıyaman taşı , Adıyaman andezit gir plak taşı , Adıyaman andezit taşı gül kurusu ,

Adıyaman Dere Taşı


Adıyaman dere taşı , Adıyaman doğal dere taşı , Adıyaman dere çakıl taşı , Adıyaman beyaz dere taşı , Adıyaman gri dere taşı , Adıyaman sarı dere taşı , Adıyaman karışık dere taşı , bordo Adıyaman dere taşı , yassı Adıyaman dere çakıl taşı ,

Adıyaman Dolaomit Taşı


Adıyaman dolomit , Adıyaman dolamit taşı , Adıyaman dolomit taşı , beyaz Adıyaman dolomit taşı , siyah Adıyaman dolomit taşı , Adıyaman gri Adıyaman dolomit taşı ,

Adıyaman Podima Taşı


Adıyaman Podima , Adıyaman podima taşı , Adıyaman podima çakıl taşı , Adıyaman podima çakıl taşları , Adıyaman podima taşı fiyatı ve Adıyaman podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Adıyaman Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Adıyaman boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı