Adana

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Adana Granit

Adana Granit , Adana granit taşı , Adana granit küp taşı , Adana granit küp taş Adana granit bordür taşı , Adana granit plak taşı , Adana granit plaka , Adana granit oluk taşı , Adana granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Adana Bazalt Taşı


Adana bazalt , Adana bazalt taşı , Adana bazalt küp taşı , Adana bazalt plak taşı , Adana bazalt plaka taşı , Adana bazalt bordür taşı , Adana bazalt oluk taşı , Adana bazalt patlatma taşı , Adana doğal bazalt taşı , cilalı Adana bazalt taşı , Adana patineli Adana bazalt taşı , fırçalı Adana bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Adana Traverten Taşı


Adana traverten, Adana traverten taşı , Adana traverten mermer Adana Traverten Patlatma Adana Traverten eskitme Adana traverten tamburlu taş Adana açık traverten Adana traverten taşı , kaplama Adana traverten taşı , yer döşeme Adana traverten taşı , dekor Adana traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Adana kayrak , Adana kayrak taşı , Adana doğal kayrak taşı , Adana ebatlı kayrak taşı , Adana Bodrum kayrak taşı , Adana Muğla kayrak taşı , Adana Adana Kayrak Taşı , Adana sarı kayrak taşı , Adana siyah kayrak taşı ve Adana Adana Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Adana Andezit Taşı

Adana andezit , Adana andezit taşı , Adana andezit plak taşı , Adana andezit plaka taşı , Adana anezit bordür taşı , Adana andezit oluk taşı , Adana andezit küp taşı , Adana andezit küp taş Adana andezit çarpma taş Adana andezit mucartalı döşeme taşı , Adana andezit patlatma Adana andezit sütun Adana andezit Adana taşı , Adana andezit gir plak taşı , Adana andezit taşı gül kurusu ,

Adana Dere Taşı


Adana dere taşı , Adana doğal dere taşı , Adana dere çakıl taşı , Adana beyaz dere taşı , Adana gri dere taşı , Adana sarı dere taşı , Adana karışık dere taşı , bordo Adana dere taşı , yassı Adana dere çakıl taşı ,

Adana Dolaomit Taşı


Adana dolomit , Adana dolamit taşı , Adana dolomit taşı , beyaz Adana dolomit taşı , siyah Adana dolomit taşı , Adana gri Adana dolomit taşı ,

Adana Podima Taşı


Adana Podima , Adana podima taşı , Adana podima çakıl taşı , Adana podima çakıl taşları , Adana podima taşı fiyatı ve Adana podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Adana Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Adana boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı